• facebook icon
  • instagram icon

Piwniczki na wino, winnice, aranżacje i projektowanie ogrodów Bielsko Biała, Katowice, Wrocław, Warszawa, Łódź, Kraków, Zakopane, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rzeszów, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Mikołajki

Spis Treści

Formularz kontaktowy

Własna    piwniczka,   do   której   można   zaprosić   swoich    bliskich
i znajomych, by w magicznej atmosferze, w blasku świec, degustować szlachetne wina i rozmawiać. Dla najbardziej wymagających Klientów realizujemy klasyczne i nowoczesne projekty piwniczek oraz dojrzewalni win. Każdy z naszych projektów tworzymy wg indywidualnych ustaleń z inwestorem. Potrafiąc doskonale wczuć się w jego potrzeby, możemy stworzyć przestrzeń odpowiadającą jego najbardziej wyszukanym gustom.

 

Dzięki zastosowanym przez nas zaawansowanym technologiom oraz rozwiązaniom architektonicznym, w tworzonych przez nas wnętrzach panują idealne warunki i klimat potrzebny do właściwego dojrzewania i przechowywania trunków. Dbają o to specjalne systemy i czujniki zapewniające odpowiednią wentylację i cyrkulację powietrza oraz właściwy poziom wilgotności. Stworzone przez nas obiekty już od momentu swojego powstania posiadają wygląd przestrzeni dostojnych i dojrzałych, w których każdy poczuje się wyjątkowo.

Odkryj nasz

"Dom wizji Ogrodowych"

Sprawdź:

Przykładowe realizacje